پیدا کردن روانشناس ایرانی در انگلیس یا هر جای دیگری خارج از ایران برای ایرانیان می ‌تواند بسیار دشوار باشد. اما با وجود امکانات جدیدی که امروزه وجود دارد اشخاصی که در خارج از ایران به ویژه در انگلیس ساکن هستند نیز می‌ توانند از خدمات روانشناس در انگلیس بهره‌ مند شوند.

انگلیس کشوری است که بخشی از پادشاهی بریتانیا می باشد. این کشور از غرب با ولز و از شمال با اسکاتلند دارای مرزهای زمینی است و دریای ایرلند در شمال غربی انگلیس و دریای سلتیک در جنوب غربی واقع شده است. انگلیس توسط دریای شمال در شرق و کانال مانش در جنوب از قاره اروپا جدا شده است.

چه موقع باید به یک روانشناس در انگلیس مراجعه کرد؟

زندگی بندرت بدون چالش است. برخی از مشکلات می تواند آنقدر غالب باشد که ادامه کار غیرممکن به نظر می رسد. می خواهد سوگ یک عزیز بوده باشد یا استرس و اضطراب غیرقابل کنترل ،با توجه به اینکه فرایند زندگی ادامه دارد برای معضلات پیشروی آن نیز کمک قابل ارائه می باشد.

 

  • ضرر و زیان

تفاوت برخورد در مواجهه با مرگ عزیزان،با توجه به اینکه حقیقتی غیرقابل انکار می باشد اما سهل نیست.

عزاداری علنی یا خصوصی هر دو امری عادی است اما اجتناب از واقعیت از دست دادن می تواند منجر به مشکلات طولانی تر شود.

یک روانشناس ایرانی در انگلیس می تواند به شما کمک کند راه های مناسبی را برای کنار آمدن با مرگ یکی از نزدیکانتان پیدا کنید.

  • استرس و اضطراب

جنبه های خاصی از زندگی استرس زا است و بسیاری از موقعیت ها از مصاحبه شغلی گرفته تا مشکلات رابطه می تواند احساس اضطراب در شما ایجاد کند.

اگر استرس و اضطراب برطرف شود می تواند منجر به انزوای اجتماعی، افسردگی و مشکلات زیادی شود.

یک روانشناس ایرانی در انگلیس می تواند با یافتن منبع یا علت مشکلات خود و همچنین روش های مناسب برای غلبه بر آن ها به شما در کنترل استرس و اضطراب کمک کند.

  • افسردگی

احساس طاقت فرسای درماندگی یا ناامیدی از علائم رایج افسردگی است. در حالی که برخی از مردم معتقدند که شما فقط می توانید افسردگی را از بین ببرید اما به ندرت اتفاق می افتد.

افسردگی یک اختلال شایع بهداشت روان است که در آن افراد علاقه خود را به چیزها از دست می دهند افسردگی را تجربه می کنند و اغلب در مدیریت احساسات خود مشکل دارند.

  • فوبیا

ترس از ارتفاع اغلب شایع است اما بعضی فوبیاها یا ترس هایی که خیلی معمولی نیستند و ممکن است در برخی افراد وجود داشته باشند باعث معضلات حیاتی در روند زندگی انسان خواهد شد.

به عنوان مثال sitophobia (ترس از غذا خوردن) ممکن است منجر به مشکلات جدی سلامتی شود.

یک روانشناس ایرانی در انگلیس می تواند به شما کمک کند تا بر ترس خود غلبه کنید تا بتوانید بدون پلی فوبیا (ترس از خیلی چیزها) یا هراس هراسی (ترس از ترس) زندگی کنید.

  • مسائل خانوادگی و رابطه ای

روابط اعم از خانوادگی، شخصی یا مربوط به شغل فراز و نشیب هایی دارند. اگرچه روابط می تواند از بهترین موارد زندگی باشد اما همچنین می تواند منبع استرس و مشکلات باشد.

  • عادات و اعتیاد ناسالم

برخی از عادت های ناسالم مانند سیگار کشیدن، نوشیدن مشروبات الکلی و استفاده از مواد مخدر اغلب برای فرار از مشکلات اساسی بزرگتر یا خود درمانی انجام می شود.

اگرچه روانشناس به شما کمک می کند تا به این مشکلات دست پیدا کنید اما همچنین می تواند به شما کمک کند تا مشکلات فوراً سلامتی خود را حل کنید مانند:

اعتیاد

اختلالات اشتها

مدیریت استرس

مشکلات خواب

افزایش عملکرد

ورزشکاران غالباً از نظر ذهنی به همان میزانی که بدن خود را تمرین می دهند برای مسابقه آماده می شوند. روش های دیگری برای مواجهه با اتفاقات استرسی زندگی بطوری که کاملا آماده برای مواجهه باشد استفاده می کنند.

افرادی که میخواهند برای یک جمع حرف بزنند قبلش خودشان در آیینه تمرین میکنند متخصص روانشناس توصیه های لازم را برای مواجهه با مشکلات و رویدادهای زندیگ شامل مسابقات ورزشی یا مصاحبه کاری ارائه میکند.

  • اختلالات روانی

گاهی اوقات علائم متعدد به دلیل مشکلات بزرگتر ایجاد می شود. اختلالات روانی می تواند از چند طریق خود را نشان دهد. آن ها غالباً به عنوان چیز دیگری مبدل می شوند و تنها با کمک یک متخصص بهداشت روان قابل کشف هستند.

برخی از اختلالات روانی با علائم مختلف عبارتند از:

اختلال دو قطبی

اختلال افسردگی اساسی

جنون جوانی

اختلال استرس پس از سانحه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید