روانشناس خوب در شمال تهران

دکتر روانشناس خوب در شمال تهران:

پیدا کردن دکتر روانشناس خوب در شمال تهران:

یکی از دغدغه‌های مراجعی که می‌خواهند به روانشناس مراجعه کنند این است که چگونه می توانند یک روانشناس خوب در ناحیه خود در تهران را به طور مثال پیدا کنند، در واقع در عصر حاضر به دلیل دوری مسافت یکی از مواردی که مراجعان به آن دقت دارند، نزدیک بودن مرکز روانشناسی به آنها است به همین خاطر به طور مثال فردی که در شمال تهران زندگی می‌کند برایش راحت‌تر است که با یک روانشناس خوب در همان ناحیه نیز مشاوره داشته باشد تا به طور مثال به یک روانشناس در جنوب تهران.

یکی از سوال هایی که پیش می‌آید این است که:

چطور یک روانشناس خوب در شمال تهران را پیدا کنیم:

اولین راه حل این است که از دوستان و یا نزدیکان مان در این مورد پرسیده و یا از دکترهایی که در حیطه های دیگر کار می‌کنند زیرا برخی از نزدیکان مان در مورد دکتر روانشناس می‌پرسیم می‌توانیم در مورد رویکرد آن نیز اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

دومین راهکار این است که با جستجو در اینترنت می توانیم روانشناسی در محلی که زندگی میکنیم بیابیم به طور مثال اگر شما در غرب تهران زندگی می کنید با جستجویی دکتر روانشناس خوب در غرب تهران می توانید به لیست روانشناسان خوبی که در این ناحیه از تهران زندگی می کنند دست پیدا کنید.

به چه مواردی دقت کنیم؟

مهم ترین مساله در جلسه روان درمانی این است که ما چقدر می توانیم در جلسه خود افشاگری داشته باشیم، و مقاومت های خود را بشکنیم، این مساله هم به خودمان و هم به روانشناسمان کمک می کند تا بتوانیم سریع تر مساله را موشکافی و حل کنیم، لازمه این خود افشاگری این است که بتوانیم با رواندرمانگرمان احساس راحتی کنیم. حال برای بعضی از افراد یکی از مسایلی که باعث می شود احساس راحتی بیشتری با درمانگر خود داشته باشند این است که هم جنس خودشان باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید